Telefon

+90 532 474 4432

Alarko Flair Isı Pompaları

1011

Alarko Flair Isı Pompaları

   • Gelişmiş ısı pompası teknolojisi ve güçlü donanımı ile Flair Monoblok Isı Pompasının verimi iyileştirilmiş ve bu sayede CO

  2

   • salınımı çok daha düşük hale getirilmiştir. Çevre dostu bir üründür, ç
   • evreyi korumak adına üstlendiğimiz sosyal sorumluluğumuzun bir aynasıdır. Yüksek teknolojisi ile ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

 

Fark Yaratan Üstün Özellikler

Flair Havadan Suya Isı Pompası sistemi; çok güçlü, akıllı ve kullanıcı dostudur. Aralarında tatil modu, sessiz mod, sessiz ön ayarı, saat ayarı, haftalık zamanlayıcı, yerden ısıtma ayarı, dış ortama bağımlılık modu gibi pek çok kullanıcı dostu fonksiyona sahiptir.

Sessiz Mod

Kompresör çıkışı ve fan hızı ayarlanarak, cihazın çalışmadaki ses seviyesi 3 dB(A) olacak şekilde azaltılabilir. Bu sayede gece veya özel durumlar için daha sessiz çalışma olanağı sağlar.

Hassas Sıcaklık Ayarı

Elektronik genleşme valfi koşulların ve su sıcaklığının değişimine göre sistemin otomatik olarak ayar yapmasını sağlar.

Sağlıklı

Ev içi kullanım suyu hijyeniktir ve doğrudan kullanılabilir. Paslanmaz çelik tank ve borular su kalitesini etkilemez. 80°C’ye kadar yüksek sıcaklıkta dezenfeksiyon fonksiyonu, bakterilerin artmasını önleyebilir ve hijyenik bir su sağlayarak kullanıcı için sağlıklı bir yaşam deneyimi yaratır.

Sürdürülebilir Enerji Dönüştürücü

4,71’e varan mükemmel COP değerleri ile Flair, DC Inverter Teknolojisi’ni ve ozon tabakasına zarar vermeyen R32 Soğutucu Akışkanı kullanmaktadır.

Category: Isı Pompası

Related Works
24/7 We Are available

Make A Call & Get Appointment